Zdjęcia do dokumentów wykonane w naszym zakładzie są gwarancją szybkiego czasu realizacji i jednocześnie wysokiej jakości. Nie będziesz czekać dłużej niż 10 minut na odbiór zamówienia. Ponadto, możesz zamówić zdjęcie przez Internet, umawiając się na dogodny dla Ciebie termin wykonania fotografii. Nasz zakład znajduje się w samym centrum Katowic, na ulicy Młyńskiej 7 (obok Urzędu Miasta i rynku).

W ofercie posiadamy trzy rodzaje zdjęć do dokumentów. Pierwszym z nich są zdjęcia biometryczne (format 35x45 mm), które powinieneś zrobić gdy potrzebujesz zdjęcia do dowodu osobistego, paszportu, prawa jazdy, wizy, karty studenckiej, legitymacji szkolnej czy karty stałego pobytu. Poddajemy zdjęcie delikatnej obróbce w programie graficznym, by zakryć niedoskonałości czy cienie, zachowując przy tym naturalny i rzeczywisty wygląd. Jeśli nie masz możliwości dojazdu – bez obaw! Przyjedziemy do Ciebie i wykonamy zgodne z wszystkimi normami zdjęcie do dokumentu w Twoim miejscu zamieszkania. W zależności od potrzeb, możesz zamówić 4 lub 8 kopii zdjęć do dokumentów.

Kolejnym zdjęciem do dokumentów, które może Ci się przydać jest zdjęcie dyplomowe. Ma one wymiary 45x65 mm i jest niezbędne, gdy musisz dostarczyć wszystkie dokumenty do pracy dyplomowej. Nauczeni doświadczeniem, postaramy się pokazać Twoje największe zalety, gdyż wiemy, że to zdjęcie przyda się w wielu ważnych dokumentach np. CV. Jesteśmy zespołem, dla którego dbałość o wizerunek jest kluczowym elementem, dlatego razem z Tobą, wybierzemy najlepsze zdjęcie, które będzie uzupełniać Twoje dokumenty w niedalekiej przyszłości.

W naszym zakładzie fotograficznym możesz wykonać zdjęcie do wizy USA. Robimy je w wymaganym formacie, czyli 50x50 mm. Do odbioru dostępne są dwie kopie zdjęcia. Ponadto, w cenę zamówienia wchodzi to zdjęcie do dokumentu w formacie elektronicznym (900x900 px), które przekazujemy w formacie pliku jpg.. Dzięki zastosowaniu technologii termosublimacyjnej, odbitki wykonane w naszym zakładzie w Katowicach utrzymują trwała kolorystykę przez wiele lat.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl