Sesja noworodkowa w nowoczesnym ujęciu - obrazy na płótnie
Sesja noworodkowa w nowoczesnym ujęciu - obrazy na płótnie

Fotoobrazy na płótnie noworodków i dzieci cieszą się co raz większą popularnością wśród rodziców. Dają możliwość uwiecznienia pierwszych chwil potomstwa na świecie w nietypowy sposób. Dlaczego warto zdecydować się na wykonanie dziecięcej sesji zdjęciowej? Na co zwrócić szczególną uwagę? W artykule przedstawiamy przydatne porady oraz pomysły na prezent.   

Jak zrobić ?

Najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie zadania profesjonaliście, czyli fotografowi. Zadba on o odpowiednie oświetlenie, aranżację zdjęcia oraz uchwyci wyjątkowe momenty. Następnie, w zakładzie fotograficznym dokona podstawowej edycji i zajmie się całą procedurą związaną z nanoszeniem obrazu na płótno malarskie oraz naciągnie go na blejtram.

Nie zawsze jednak możesz sobie  pozwolić na usługi profesjonalnego fotografa lub masz konkretne zdjęcie, uwieczniające wyjątkowy moment i chcesz zrobić jego kopię w nietypowy sposób. Wtedy wystarczy zwrócić uwagę na podstawowe parametry tj. jakość czy oświetlenie, ponieważ po naniesieniu na płótno, ich wady staną się bardzie widoczne.

Footoobraz na płótnie jako pomysł na prezent                                                                  

Zdjęcie na płótnie do bardzo dobry sposób na aranżację salonu czy pokoju dziecięcego.  Jest to również cenna pamiątka, dzięki której uwiecznienie najwcześniejszych lat życia dziecka i związanych z nimi niepowtarzalnych emocji pozostanie z Tobą na długo.

Nie tylko Ty ucieszysz się z takiego prezentu. Największą pociechą i dumą dziadków są ich wnuczkowie. Na pewno każdy senior z chęcią powiesi na ścianie czy ustawi na szafce fotoobraz z potomkiem. Szczególnie, kiedy nie może na co dzień spotykać się z wnukami z powodu problemów zdrowotnych czy odległości.                                                                      

Prezent może być podarowany również rodzicom chrzestnym. Pamiątka z chrztu czy komunii to zawsze trafiony podarunek. Możesz w ten sposób wyrazić wdzięczność za poświęcony czas i opiekę nad dziećmi.

Fotoobrazem możesz również pozytywnie zaskoczyć samych rodziców. Wizerunek ich najcenniejszego skarbu w formie obrazu na płótnie zrobi na nich wrażenie.

Zalety fotoobrazów                             

Główną zaletą jest ich trwałość. Dobrze wykonany fotoobraz na płótnie to niepowtarzalna ozdoba ściany w pokoiku dziecka, salonie, sypialni czy innym pomieszczeniu, w którym chcesz wprowadzić rodzinny nastrój. Bardzo ważnym aspektem jest możliwość wyboru formatu zdjęcia. W profesjonalnym studio fotograficznym wykonasz obrazy, pasujące rozmiarem do wybranej przestrzeni i stworzysz unikatowa kompozycję z rodzinnych zdjęć na swojej ścianie. Jedyne o czym musisz pamiętać to podstawowe zasady pielęgnacji. Nie powinno się wieszać obrazu, tam gdzie jest narażony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Trzeba również pamiętać o delikatnym omiataniu obrazu miotełką – nie należy czyścić ich mokrą szmatką.

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszego zakładu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl