Sesja zdjęciowa jako pomysł na prezent
Sesja zdjęciowa jako pomysł na prezent

Każdy z nas był w sytuacji, kiedy ważna okazja zbliżała się wielkimi krokami, a pomysłu na prezent brak. W takich momentach, by nie wybrać czegoś oklepanego lub nieużytecznego, wybór często pada na różne bony podarunkowe. Oryginalnym, a za razem bardzo praktycznym prezentem jest bon na sesję zdjęciową. Może być on przeznaczony dla jednej osoby, pary czy rodziny.

Dla kogo?

W pierwszej kolejności powinieneś pomyśleć o tym prezencie dla osoby planującej przyszłość w modelingu. Będzie to dobra okazja do przetestowania swoich możliwości, oswojenia się z obiektywem i nabrania doświadczenia. Osoby w żaden sposób nie związane modelingiem również są dobrymi kandydatami do otrzymania bonu na sesje zdjęciową. Z chęcią skorzysta z niej narzeczeństwo, dziadkowie, rodzeństwo czy rodzice. Nie można również zapomnieć o kobietach spodziewających się narodzin dziecka. Być może same nie zdecydowałyby się na taki krok, a z Twoją inicjatywa mogą uzyskać bezcenna pamiątkę. Z bonu na sesję biznesową, na pewno ucieszy się każdy przedsiębiorca, który chce poprawić swój wizerunek na rynku pracy. Jeśli do tej pory zwlekał z tym pomysłem, możesz mu pomóc w realizacji zadania.

Dlaczego warto?

Nie ma lepszego sposobu na zatrzymanie chwili niż zdjęcia. Nie ważne na jakim etapie życia są robione, zawsze dostarczaj wielu wrażeń w przyszłości. Sesja jest również dobrym sposobem na przełamanie nieśmiałości, zdobycie nowego doświadczenia, sprawdzenia swoich możliwości, czy powiększenia portfolio. Takim prezentem można również w bardzo prosty sposób okazać wdzięczność bliskim za poświęcony czas.

Sesja dla niej

W ofercie naszego zakładu posiadamy bogatą ofertę bonów na sesję dla kobiety. Dodatkowo, do każdego bonu możesz dołączyć profesjonalny wizaż oraz stylizację włosów i odzieży, by obdarowana przez Ciebie dama, mogą poczuć się jak milion dolarów w tym wyjątkowym dniu.

Sesja dla niego

Tu również możesz wzbogacić ofertę o profesjonalną pomoc przy doborze odzieży czy fryzury. Jest również możliwość dodatkowego retuszu zdjęć czy przedłużenia sesji. Jesteśmy elastyczni, dlatego wybór miejsca pozostawiamy Tobie. Jeśli chcesz zamówić sesję zdjęciową dla mężczyzny, możesz to zrobić TUTAJ.

Sesja biznesowa

By wzmocnić swoją pozycję na rynku pracy oraz lepiej prezentować się w CV czy na stronie własnego przedsiębiorstwa, warto wziąć udział w sesji biznesowej. Jeśli uważasz, że osoba dla której szukasz prezentu powinna podjąć takie kroki, nie zwlekaj z decyzją i podaruj jej bon na sesje zdjęciową. Taki rodzaj prezentacji swojego wizerunku poprawia wiarygodność i wygląda profesjonalnie, w przeciwieństwie do amatorskiej sesji zdjęciowej.

Warto wybrać sesję zdjęciowa na prezent, ponieważ daje to wiele możliwości.  Obdarowani mogą umówić się na pasujący im termin oraz wybrać miejsce sesji. Jeśli sam nie jesteś pewien co do ich preferencji, możesz dać im wolną rękę przy wyborze. Sesja zdjęciowa to również sposób na wspólne spędzenie czasu z najbliższymi oraz gwarancja niezapomnianych wspomnień. Warto skorzystać z profesjonalnych usług w naszym zakładzie, ponieważ dbamy o komfort współpracy na każdej sesji zdjęciowej, a lata doświadczenie są gwarancją uzyskania zadowalającego efektu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl