Fotopuzzle dostarczają rozrywki na długie godziny i gwarantują dobrą zabawę w gronie najbliższych. Dzięki kilku prostym krokom, stworzysz spersonalizowaną zabawkę nie tylko dla dziecka, ale dla każdego fana puzzli. Prezent swoją wyjątkowość zawdzięcza spersonalizowanej grafice, którą wybierasz sam. Standardowe obrazy krajobrazów czy zwierząt są imponujące, jednak nie mogą równać się zdjęciom przedstawiającym Twoich członków rodziny czy pamiątkowym zdjęciom z wakacji. Gdy masz już za sobą najważniejszy etap, czas by wybrać wymiary fotopuzzli. W ofercie znajdziesz cztery możliwe rozmiary i tylko od Ciebie zależy na ile elementów podzielimy Twój obrazek. Najprostszą wersją, którą polecamy najmłodszym są te o wymiarach 18x13 cm, złożone z 6 lub 12 elementów. Nie tylko łatwo je ułożycie, ale są również w pełni bezpieczne dla zdrowia dziecka. Starsze osoby ucieszą się z większego wyzwania, czyli układanki na 120 lub 300(!) elementów. Długa zabawa i satysfakcja gwarantowana.

Oferujemy również ciekawe połączenie magnesów i puzzli. W naszym sklepie kupisz magnetyczne fotopuzzle. Dzięki magnetycznym właściwościom, zyskują trwałość oraz po ułożeniu idealnie zaprezentują się na przykład na drzwiach lodówki.

Fotopuzzle to ciekawa forma pamiątki po ważnym wydarzeniu oraz oryginalna forma ozdoby wnętrza. Ułożone, oprawione w ramkę i powieszone na ściennie zastąpią standardową fotografię, nowoczesnym rozwiązaniem. Ta ozdoba przyciągnie spojrzenia gości oraz każdego dnia przypomni o szczęśliwych dniach z najbliższymi.

Podczas tworzenia fotopuzzli na zamówienie, przykładamy szczególną wagę do dokładności i estetyki wykonania. Jest to niezwykle istotne, bo bez tego prezent traci cały swój urok. Aby nanieść fotografię na bazę, stosujemy specjalne tusze sublimacyjne, dzięki którym barwy zachowują trwałość i odporność na drobne uszkodzenia.

Do fotopuzzli warto dołączyć bon prezentowy oraz opakować puzzle w specjalny, tekturowy kartonik. Widnieje na nim miniatura rozsypanej w środku niespodzianki lub tekst, który sam wymyślisz. Dowolność wyboru jest bardzo duża, ponieważ staramy się, by każdy z Was znalazł coś dla siebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl