Fotoksiążka to oryginalny prezent, który może być zarówno podarunkiem dla bliskiej Ci osoby jak i Twoją własną pamiątką. Nie potrzebujesz wiele czasu, aby zebrać w jednym miejscu wyjątkowe fotografie. Podeślij nam wybrane zdjęcia, a my zrobimy z nich nowoczesny album. Nasze książki są wykonane z wysokiej jakości papieru, który jest odpowiednio elastyczny, ale przy odpowiednim użytkowaniu nie gniecie się i nie przebarwia zbyt szybko. Dzięki technice drukowania tuszami sublimacyjnymi, zdjęcia w fotoksiążce są niemalże idealnym odwzorowaniem tych, które nam wyślesz. Pamiętaj, że zdjęcia możesz modyfikować wedle swoich upodobań, nakładając na nie filtry
czy odpowiednio cieniując.

Tworząc swój autorski projekt fotoksiążki, musisz najpierw zdecydować jakie wymiary chcesz uzyskać. Oferujemy cztery rozmiary: 20x20 cm, 30x30 cm, A4 w pionie lub A4 w poziomie. Następnie musisz wybrać ilość zdjęć. Z myślą o różnych upodobaniach naszych klientów, nie chcieliśmy określać stałej liczby stron. W zależności od tego na jaką liczbę fotografii się zdecydujesz, znajdziesz dla siebie odpowiednio grubą fotoksiążkę. Skala zaczyna się od 28 stron, przez 40,60,80,100 aż po 120. Dodatkowo możesz zamówić cały projekt ze stworzoną przez Ciebie okładką. Personalizując swój album, możesz go dowolnie zatytułować oraz wybrać najbardziej odpowiednie zdjęcie na stronę tytułową. Wszystkie zdjęcia przygotuj w formie cyfrowej i załącz je w pliku pod opisem fotoksiążki. Pamiętaj, aby złożyć zamówienie odpowiednio wcześniej, gdyż proces realizacji trwa około pięciu dni.

Zakupy w naszym sklepie to gwarancja estetycznego i starannego wykonania, które pozwala cieszyć się fotoprezentem przez długi czas. Sprawiając taki prezent najbliższej osobie pokażesz jak bardzo Ci na niej zależy, a wspólne oglądanie albumu będzie niezapomniana formą spędzania wolnego czasu. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia. Zachęcamy również do przyjrzenia się innym produktom z naszej oferty, a na pewno znajdziesz tam coś dla siebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl