Fotokalendarz to niezwykle praktyczny sposób na udekorowanie wnętrza. Jeśli chcesz mieć jednocześnie ważne daty pod kontrolą i móc wspominać ważne chwile lub po prostu cieszyć się pięknymi widokami, fotokalendarz jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Jest to również dobry sposób na sprawienie przyjemności bliskim.

Jednoplanszowy fotokalendarz XL zawiera dwanaście miesięcy na jednej stronie. Jako główny motyw możesz wybrać zdjęcie, które będzie towarzyszyć Ci przez cały rok. My dopasujemy jego wymiary, tak by całość prezentowała się naturalnie i była przyjemna dla oka. Zapominanie ważnych dat przejdzie do przeszłości, gdyż wypełniając formularz zamówienia podajesz te dni, które są dla Ciebie ważne, a my je zaznaczymy w Twoim spersonalizowanym kalendarzu. Taki prezent na pewno sprawi przyjemność najbliższym Ci osobom. Co więcej, jeśli zależy Ci na bardzo szybkiej realizacji zamówienia, na stronie wybranego fotokalendarza, możesz wybrać opcję ekspresowej przesyłki. Dzięki temu, w ciągu 24 godzin Twoje zamówienie będzie gotowe.

W ofercie naszego sklepu znajduje się również 12-planszowy fotokalendarz. Jest to niepowtarzalna okazja,
aby umieścić w jednym miejscu dwanaście wyjątkowych fotografii. Na każdy miesiąc przypada jedno zdjęcie,
przez co możesz ułożyć je tematycznie lub chronologicznie. Co więcej, 12-planszowy fotokalendarze wykonujemy
w trzech różnych formatach: A4 w pionie, A4 w poziomie i A3 w pionie. Daje to dużą swobodę przy wybieraniu zdjęć
i umożliwia dopasowanie kalendarza do powierzchni. Tak samo jak w przypadku jednoplanszowego fotokalendarza, możesz wybrać ważne daty, o których nie chcesz zapomnieć. Jeśli jest to prezent na ostatnią chwilę, nie martw się, wybierając ekspresowa realizację Twój podarunek będzie gotowy na jutro.

Nasze fotokalendarze charakteryzują się solidnym wykonaniem. Specjalistyczny papier jest bardzo mocny, a dzięki specjalnym tuszom sublimacyjnym, wybrana grafika będzie trwała i zachowa świeży wygląd przez długi czas. Zapraszamy do zakupu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl